Och i ach Polsko-Ukraińskie EURO2012!

Faktycznie – udało się. Jesteśmy doskonali! Cudowni! Co prawda kilka rzeczy nam nie wyszło ale Polska okazała się mistrzem Europy w organizacji Euro2012!

Mniej więcej taki jest wydźwięk ostatnich doniesień zarówno z zagranicy jak i z naszej prasy. I bardzo dobrze!

I musimy zacząć tak myśleć, i mówić sobie i innym: to normalne, dziękuję Ci (dziennikarzu angielskim, niemieckim, fransuskim…) że zauważyłeś nasze atuty. Tacy jesteśmy!

Na naszych oczach Polacy przechodzą terapię dojrzewania. Poznają swoją tożsamość. Zagraniczni dziennikarze są jak lustro – przeglądamy się w nim i to co widzimy się nam podoba, co prawda jest kilka niedociągnięć ale cały obraz jest … ładny!

No ale dość tego stania przed lustrem, musimy iść dalej, starać się, pracować żeby zasłużyć na to jacy jesteśmy.

Duże wyzwania przed nami. I będą okupione wielkim wysiłkiem. Ale Polak potrafi :) . Znajdziemy sposób na rozwiązanie problemów dróg, służby zdrowia, edukacji i … przyrostu naturalnego. Bo tacy jesteśmy – ten kto nie wierzy niech zobaczy w lustro :)

UEFA praises organization of EURO 2012 in Poland
Euro 2012 to highlight Poland?s success
UEFA hails Ukraine, Poland Euro 2012 success

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
= 3 + 5

Easy AdSense by Unreal